Chinese Outbound Tourism Research Institute

 

Společnost COTRI Chinese Outbound Tourism Research Institute je světový lídr v oblasti výzkumu, tréninku, hodnocení kvality a konzultací ve vztahu k čínským turistům a jejich výjezdům do zahraničí. Byla založena v roce 2004 a v současné době má zastoupení ve 40 zemích a spolupracuje s více než 100 klienty a organizacemi.

více na www.china-outbound.com

Projekt Chinese Academy.cz je exklusivním COTRI Country Partnerem pro Českou Republiku a Slovenskou Republiku a nabízí kompletní portfolio služeb své mateřské společnosti.

více na www.chineseacademy.cz

Tréninkový program CTW Chinese Tourist Program, který účastníkům doručí rozsáhlé informace o čínských turistech včetně jejich motivací, charakteristik chování, stravovacích návyků a dalších důležitých informací, které umožní co nejlépe nastavit vlastní produkt a marketingovou komunikaci ve vztahu k čínskému trhu. Tento program je mj. doporučen CNTA - China National Tourism Authority, ETC - European Travel Commision a China - CEEC Tourism Cooperation Centre . Individuální účastníci obdrží po absolvování uznávaný osobní certifikát CTW, společnosti pak certifikát CTW Quality Label.