RECEPCE

+ 420 210 320 081

info@towerpark.cz

OBLACA RESTAURANT

+ 420 210 320 086

rezervace@oblaca.cz

MIMINOO RESTAURANT

+ 420 210 320 140

info@miminoo.cz

ONE ROOM HOTEL

+ 420 210 320 085

info@oneroomhotel.cz

JEDNATEL

Ing. Roman Lain

roman.lain@towerpark.cz

DIRECTOR

Vratislav Gregor

vratislav.gregor@towerpark.cz

EVENT MANAGER

Jana Radovnická

+ 420 774 300 387

+ 420 210 320 084

jana.radovnicka@towerpark.cz

Pořádání společenských akcí na vysoké gastronomické a produkční úrovni. Tower Park Praha disponuje nenapodobitelnou, originální a členitou dispozicí. Akce lze umístit do několika pater vyhlídkové věže, stejně jako do kongresového sálu a exterierového zázemí o rozloze 1500m2. Velkokapacitní soukromé parkoviště a mnoho dalších aktivit. Na základě Vaší poptávky Vám připravíme nabídku včetně vizualizace řešení dispozic. Klíčové produktové pozice (šéf-kuchař, šéf-barman, šéf-sommeliér) reprezentují profesionálové s významnými referencemi.

Řízené ochutnávky, degustační večery, přednášky gastronomických špiček oboru, spojení významných dnů v kalendáři s programem kulinářským i kulturním. Tyto aktivity sami vytváříme a stejně tak nabízíme své služby pro vnějšího klienta. Tower Park je také významným odběratelem produktů a zboží a možná Vaším budoucím obchodním partnerem.

Eva Stehlíková

+ 420 774 597 232

eva.stehlikova@towerpark.cz

Tower Park Praha je členem asociace světových Věží. Jako ostatní věže po celém světě tak i ta pražská má na špičce svých aktivit observatoř. Tento multifuknkční prostor s unikátním a nejvýše položeným výhledem do metropole nabízí mnoho aktivit a možností využití. Úspěšně kombinuje pobyt na vyhlídce s dalšími aktivitami TOWER PARK a nabízí tak atraktivní řešení pro jednotlivce, skupiny, firmy a instituce ziskové i neziskové. Tento prostor hostil významné vernisáže stejně jako významné osobnosti a díla.

Význam objektu TOWER PARK je jistě i význou pro silné obchodní značky jako partner v reklamní činnosti.

SKUPINOVÉ NÁVŠTĚVY TOWER PARK PRAHA

VERNISÁŽE, VÝSTAVY

SPORTOVNÍ AKCE

Resident manager

Petr Jendrejčák

+ 420 210 320 085

petr.jendrejcak@towerpark.cz

V areálu TOWER PARK PRAHA je nejen našim hostům k dispozici 27 stání na venkovním parkovišti a 100 míst v podzemní placené garáži. Na venkovním parkovišti je možno využít prvních 15 minut stání zdarma, podzemní garáž nabízí i dlouhodobý pronájem vyhrazených míst, např. pro rezidenty v okolí.

Již brzy rozšíříme naše služby o ruční mytí aut.

Ceník

Venkovní parkoviště

40 Kč/h

Podzemní garáž

50 Kč/h, 5.445 Kč/měsíc

TOWER PARK PRAHA neustále expanduje a vytváří nové pracovní příležitosti. Jedná se především o gastronomické profese: kuchaři, číšníci/servírky, barmani, cukráři, ale i recepční nebo hostesky. Uplatnění najdou nejen zkušení profesionálové, ale i čerství absolventi škol a učilišť. Dejte o sobě vědět a pošlete svůj životopis s fotografií, popř. i pár řádků o své představě.

TOWER PARK PRAHA nabízí kariéru, perspektivu, solidnost, benefity...

Personální oddělení, Jan Vrba

prace@towerpark.cz
+420 210 320 085

Naším cílem je dosažení maximálního pozitivního hodnocení ze strany klientů, abyste se stali našimi stálými hosty. Nedostatek nemůžeme vyloučit, ale pokud vznikne, je to pro nás příležitost zlepšit služby a dosáhnout vaší spokojenosti. Pište nám, prosím, na uvedený e-mail.

klient@towerpark.cz