Svatby

Plánujete svatbu a hledáte opravdu neobvyklé místo v Praze?

Jsme si jisti, že Vám můžeme nabídnout právě to, co hledáte. Nezáleží na tom, zda chcete mít velkou okázalou oslavu Vašeho dne nebo jen menší svatbu. My Vám poradíme s výběrem místa, dekorace, programu, hudby…

S důvěrou se můžete obrátit na svatebního koordinátora, který je připraven uspořádat pohádkový den přesně podle Vašich představ.

PROSTORY

Observatoř

Říci si své ANO ve výšce 93 metrů nad zemí a mít přitom Prahu jako na dlani, to Vám můžeme splnit v Observatoři TOWER PARK PRAHA. Zde pro Vás připravíme svatební obřad až pro 100 osob. A kromě toho je Observatoř ideálním místem pro jedinečné svatební fotografie.

Zahradní restaurace – park

Klidné místo uprostřed Prahy, přímo pod Žižkovskou věží, kde pro Vás uspořádáme pohádkovou zahradní svatbu. S kapacitou až 100 osob tak můžete začít plánovat opravdu velkou oslavu. Jsme připraveni i na nepříznivé počasí a v piknikové zahradě pro Vás postavíme svatební stan až pro 60 osob.

Atrium

Proč si neudělat svatební obřad trochu jinak? V atriu TOWER PARK PRAHA uspořádáme neobvyklou svatbu, na kterou nikdy nezapomenete. Kapacita je téměř neomezena.

SVATEBNÍ HOSTINA

Tým našich profesionálních a zkušených kuchařů ve spojení se svatební koordinátorkou a samozřejmě s Vámi sestaví svatební menu přesně podle Vašich požadavků. Podle zvoleného místa pro svatební hostinu můžeme připravit servírované menu, stejně jako slavností raut.
Skladba pokrmů je téměř nekonečná a Vy si tak můžete určitě, zda se má jednat o českou klasiku v moderním podání nebo mezinárodní kuchyni.

OBLACA Restaurace

V luxusní restauraci OBLACA ve výšce 66 metrů s výhledem na Pražský hrad připravíme servírované svatební menu až pro 50 osob. Kombinace nadčasového interiéru s moderní kuchyní a profesionálním personálem povýší tuto svatební hostinu na neopakovatelný zážitek.

MIMINOO Zahradní restaurace

Romantiku vykouzlíme pod Žižkovskou věží v piknikové zahradě s kapacitou až 60 osob v banketním uspořádání. I zde připravíme dokonalou hostinu. V nabídce jsou navíc pokrmy z grilu nebo italské delikatesy z Dolomit. I v tomto případě můžeme v případě nepříznivého počasí postavit svatební stan.

PÁRTY

Po formální části svatebního dne pak následuje ta odlehčenější. Vyberte si místo, kde prožijte večer plný tance, dobré hudby, skvělého jídlo a neopakovatelné atmosféry.

Observatoř

Jedinečný zážitek se Vám a Vašim hostům naskytne při pohledu na západ Slunce v Observatoři, kde pro Vás připravíme občerstvení v podobě kanapek nebo kompletní večerní raut. Na žádné party nesmí chybět DJ, a tak i zde můžete tančit a bavit se.

OBLACA Restaurace

O něco klidnější atmosféru můžete zažít v restauračním patře OBLACA. I zde připravíme koktejlové kanapky nebo raut a chybět nebude ani hudba od DJ. Bonusem navíc pak může být představení progresivní molekulární mixologie v Baru, kterou předvede Achim Šipl, aktuální Mistr světa v míchání nealkoholických koktejlů.

ONE ROOM HOTEL

Jak nejlépe zakončit tak slavností den, než v naprostém soukromí ONE ROOM HOTEL, kde pro Vás bude připraveno šampaňské na uvítanou. Potom si už jen můžete užívat pohodlí a luxusu, který apartmá nabízí.
Prožijte romantický večer obklopeni svíčkami a pozorujte noční Prahu z prosklené koupelny.

SLUŽBY PRO VÁS

Svatební šaty

Venésis & Dianthé Praha,je moderní půjčovna šatů, která Vám zajistí profesionální přístup obsluhy, kvalitní a nové šaty a jedinečnou atmosféru při výběru šatů. Na každou svatební sezonu pečlivě vybírají a kupují šaty pouze od ověřených špičkových zahraničních výrobců a značek. Nově, od ledna 2012, jsou PREMIUM DEALER španělské značky San Patrick.

Dekorace

Mady Design s. r. o. si klade za cíl přistupovat ke svým zákazníkům individuálně. Do jejich rukou můžete bez obav svěřit i komplexní svatební výzdobu, od zdánlivých maličkostí jako jsou přáníčka pro novomanžele až po celkové pojení vašeho velkého dne. Kladou důraz na špičkovou kvalitou odvedené práce. Dávají přednost přírodním materiálům, které zpracovávají ručně, nanejvýš pečlivě a s láskou. Jejich dekorace nikde jinde nenajdete, jejich styl je zcela jedinečný.

Fotograf

Ke každé svatbě neodmyslitelně patří i fotografie. Doporučíme Vám profesionálního fotografa, který navždy zaznamená Váš významný den.

Hudba

Na Vaše přání Vám doporučíme hudbu během svatební hostiny stejně jako DJ pro večerní party. Také Vám rádi poradíme s výběrem hudby během svatebního obřadu.

Doprava

Nezapomněli jsme ani na dopravu pro Vaše hosty, kterou zajišťujeme naším luxusním vozem Mercedes.

SVATEBNÍ OBŘADY

Radnice Praha 3 pořádá pravidelné svatební obřady v Observatoři. 

KDY?

Každý čtvrtý čtvrtek v měsíci v 10, 11 a 12 hodin

PRO KOLIK?

Maximálně 100 hostů

HUDBA

Reprodukovaná z CD, flash disku, MP3 nebo YouTube.

Možnost elektronických varhan nebo vlastního hudebního tělesa

ZA KOLIK?

Manipulační poplatek za přípravu a pronájem prostoru činí 5.000 Kč.

Platba v hotovosti každý den 8—22 hodin recepce Tower Park Praha — Žižkovská věž.