Vyhlídka

Po kompletní rekonstrukci všech vnitřních prostor, je pro návštěvníky připravena nová Observatoř TOWER PARK PRAHA ve výšce 93 metrů nad zemí, která nabízí jako jediná v Praze 360° pohled na metropoli. Díky otevírací době od 09:00 do 24:00 mohou návštěvníci obdivovat výhled za denního světla stejně, jako v noci, kdy se stává Praha téměř magická.

Patro Observatoře je tvořeno z 3 kabin a 1 spojovací místnosti, kde mohou hosté sledovat zajímavý film zobrazující Žižkovskou věž od jejích počátků až do současnosti. Nově je zde pro návštěvníky připraven Snack OBLACA, kde je na výběr z domácích sendvičů a zákusků, skvělé kávy a nealkoholických nápojů. Každá ze tří kabin je tematicky odlišná a umožňuje vidět nejzajímavější a nejkrásnější místa Prahy ze zcela jiného pohledu.
Do Observatoře se návštěvníci dostanou jedním ze dvou výtahů za 38 vteřin.

OBRAZY PRAHY

Poznejte hlavní město i celou republiku ještě blíže. Informační zavěšené televize v této kapsli Vás seznámí s nejkrásnějšími místy, mimo jiné ze seznamu památek UNESCO. Inspirací pro plánování oslav a jiných společenských událostí pak mohou být videa z rautů, firemních party, které se konaly v TOWER PARK PRAHA. Z této kabiny uvidíte Pražský hrad, Kongresové centrum, Nuselský most nebo třeba Vyšehrad a výškové budovy na Pankráci. Ani zde nechybí dalekohled.

OZVĚNY PRAHY

Posaďte se do pohodlných zavěšených křesel připomínajících bubliny, zavřete oči a zaposlouchejte se do zvuků tak typických pro Prahu. Tato kabina Vás bude přímo vybízet k odpočinku a relaxaci. Budete se moci uvolnit v lehce se pohupující bublině a poslouchat, jak zní Praha – šum jezu na Vltavě, zpěv ptáků ve Stromovce, znění Orloje na Staroměstském náměstí prolínající se s rachotem právě přijíždějícího kočáru s koňským spřežením…Odtud můžete nejlépe vidět Národní památník na Žižkově se sochou Jana Žižky, která je 3. největší bronzovou jezdeckou sochou na světě.

ZLATÁ PRAHA

Vstupte do prostoru, kde Vás nebude nic rušit, a vychutnejte si neomezený pohled na nejkrásnější místa Prahy. Jako na dlani budete mít Pražský hrad s Chrámem sv. Víta na Malé Straně, Petřínskou rozhlednu, Národní divadlo, ale také Staroměstské náměstí s Orlojem nebo Prašnou bránu. O všech těchto historických místech se můžete dočíst více informací ze dvou dotykových obrazovek, kde jsou také uvedeny zajímavé kulturní akce v Praze. Nechybí ani nabídka pokrmů restaurace OBLACA. Možná ještě krásnější pohled se Vám naskytne večer, kdy jsou v kapsli ztlumená světla a pohled na osvětlenou metropoli tak dostává zcela jiný rozměr.

APLIKACE

Seznamte se s naší interaktivní aplikací TOWER PARK PRAHA. Naprosto unikátní funkcí aplikace, kromě jiného, je možnost vyfotit se s 3D modelem věže ve 4 různých podobách. Aplikace je ke stažení zdarma na AppStore, GooglePlay nebo přes QR kód. Sdílet fotografie pak můžete na sociálních sítích s hastagem #towerparkpraha.

https://www.youtube.com/watch?v=NOQ0JI4dnJc&list=PLSFlFOAE5MkSYZcjsx2mcE4Af8cEgMElM&index=12