Event studio

Nejvyšší pražská dominanta Vám nabídne i nejvyšší eventové standardy.

Žižkovská věž umí postavit Vaši akci na klíč jak vertikálně, tak i horizontálně v celém areálu. Významné společnosti ocenili v uplynulých letech skutečnou výjimečnost našich prostor v kombinaci se servisem a kvalitou pokrmů a nápojů, to vše řízeno kreativním oddělením našeho Event studia.

Zhlédněte video

Večírky

Teambuildingy

Konference

TV přenosy

Vernisáže

Oslavy

Svatby

Módní přehlídky

Firemní akce

Silvestry

Divadlo

Výročí

exkluzivita

Náš genius loci mění zdánlivě obyčejné události na neobyčejné.

Každá světová metropole, má svou vyhlídkovou věž, která je nepřehlédnutelnou dominantou svého města. Unikátní prostory poskytují unikátní zážitky. Tento fakt je velkou výzvou pro uspořádání společenské akce právě pro Vaši společnost. Přejděte na nejvyšší level v Praze. 

Rezervujte si včas svůj den. Oslavy v kombinaci pikniku a grilování v naší zahradě mají neopakovatelnou atmosféru. Připravíme Vám nabídku zcela na míru. Naše eventové oddělení, Vám sestaví nabídku obratem a představí Vám zajímavá řešení a propojení služeb, atrakcí s celou žižkovskou věží.

Doporučujeme finále vaší akce ve 100m vysoké observatoři na privátní after party s DJem a jedinečným výhledem na noční Prahu ve 360 stupních.

Náši Event manažeři

Dominik Ducháč

Events & Sales
+420 737 386 063

v čem vynikáme

Řešení na míru

Tereza Hajduková

Event Coordinator
+420 737 050

Základní idea

Detailní plánování

Příprava a realizace

Zahájení eventu

2015 - 2024

Jsme držiteli prestižních ocenění Zlatý lev

České hodnocení gastronomie. Udělují se na základě hodnocení inspektorů – tři, dva, nebo jeden Zlatý lev. Získali jsme ocenění nejvyšší, tedy celkem tři Zlaté lvy. Poprvé v roce 2015 a od té doby jsme je udrželi. Děláme vše proto, aby tomu bylo i do budoucna. S tímto titulem se řadíme mezi TOP 20 podniků v České republice.

event gallery

Jsme součástí mnoha důležitých událostí v pražské metropoli. Vaší fantazii se meze nekladou.

Kapacita prostor

dárkové poukazy

Darujte nezapomenutelné exkluzivní výjimečné
momenty plné emocí.

Navštivte náš e-shop a darujte sobě a svým blízkým jedinečné okamžiky. Objevujte společně nová místa historické Prahy v observatoři s neopakovatelným výhledem a zažijte úžasný gastronomický zážitek v jedné z našich restaurací.

KONTAKTY

Kontakt na
Event studio