Miminoo
Garden restaurant

Vítejte v zelené oáze na pomezí pražského Žižkova a Vinohrad.

Západ slunce mezi olivovníky a rozkvetlými oleandry. Vůně zahradního grilu, posezení na trávníku s výhledem na žižkovskou věž. Solitérní stoly pro větší skupiny, stejně jako stolečky pro dva. Neváhejte a objednejte si svůj stůl nebo se prostě jen přijďte podívat. Nabídka pokrmů a příznivé ceny Vás potěší.

relax v metropoli

Zahradní restaurace pro setkání s přáteli, rodinou nebo romantiku ve dvou.

Věhlasná umělecká miminka „v pohybu“ po Žižkovské věži obletěla na fotografiích celý svět. V naší restauraci stačí jen malinko zvednout oči vzhůru a slavná miminka máte přímo nad sebou. Vlastní parkoviště, pohodlný přístup, v létě zelená zahrada se v zimě mění na ledovou arénu s kluzištěm.

slovo šéfkuchaře

Italská a česká gastronomie s ojedinělým rukopisem.

V restauraci Miminoo si příjdete na své milujete-li českou a italskou gastronomii, avšak s ojedinělým rukopisem. Servírujeme pochoutky přímo z italských Dolomit, rozléváme námi pečlivě vybraná prosecca a každý den pro Vás pečeme čerstvou pizzu a vlastní pečivo.

Martin Chalupa

2015 - 2021

Jsme držiteli prestižních ocenění Zlatý lev

České hodnocení gastronomie. Udělují se na základě hodnocení inspektorů – tři, dva, nebo jeden Zlatý lev. Miminoo získalo celkem dva Zlaté lvy. Děláme vše proto, aby tomu bylo i do budoucna. S tímto titulem se řadíme mezi TOP podniky v České republice.

místo pro každého

Miminoo je místo plné dobré nálady a aktivit pro celou rodinu.

U nás si najde to své opravdu každý. Ať už se chystáte ven s přáteli, hledáte zajímavé místo pro vaši pracovní schůzku, nebo plánujete oběd pro celou rodinu, tady budete jako doma. Čekají na vás vybrané produkty z italského regionu Val di fiemme, mediteránský gril, lahůdky k pivu a fantastické drinky, ale také aktivity jako minigolf nebo bruslení. Velké hlídané parkoviště se nachází přímo vedle restaurace, nemusíte se tedy bát, že u nás nezaparkujete.

Minigolf v létě

V parku, kolem restaurace jsme pro vás vytvořili certifikované hřiště pro minigolf. Proto si můžete návštěvu naší restaurace zpestřit hrou pro celou rodinu nebo se kdykoliv jen tak přijít pobavit s celou partou kamarádů.

Zahradní lounge

Západ slunce mezi olivovníky a rozkvetlými oleandry. Vůně zahradního grilu, posezení na trávníku s výhledem na žižkovskou věž. Solitérní stoly pro větší skupiny, stejně jako stolečky pro dva. Nabídka pokrmů a příznivé ceny Vás potěší.

Bruslení v zimě

Zahrada se v zimě změní v ledové kluziště a vše se zabalí do vánoční pohody. Celý den podáváme pokrmy a nápoje a Vy se můžete v teple dívat na bruslící přátelé nebo jen tak sledovat zmrzlou okolní scenérii.

Restaurace

Pečlivě vybíráme a připravujeme suroviny tak, aby se pro vás naše Miminoo kuchyně stala nezapomenutelnou. Přijďte posedět do útulného interiéru restaurace s výhledem do zahrady a věž. Místo, kterým uděláte jistě dobrý dojem.

naše menu

Chutě s vůní itálie

Miminoo kuchyně zahájila provoz v roce 2014. Do čela se postavil šéf kuchař David Prášek. A doslova jako miminko kuchyni vypiplal. Vložil do ni na několik let celý svůj život. Přijdete si na své, milujete-li českou a italskou gastronomii avšak s ojedinělým rukopisem.

ochutnejte pravé

Dolomity

příběh

Čerstvé suroviny přímo z Dolomit

Společenské oslavy v restauraci Miminoo jsou velmi oblíbené. Převážně svatby a narozeniny. Pozadu však nezůstávají také firemní akce včetně pracovních meetingů firem na vzduchu uprostřed zeleně.

Doporučujeme finále vaší akce ve 100m vysoké observatoři na privátní after party s DJem a jedinečným výhledem na noční Prahu ve 360 stupních.

Rezervujte si včas svůj den. Oslavy v kombinaci pikniku a grilování v naší zahradě mají neopakovatelnou atmosféru. Připravíme Vám nabídku zcela na míru. Naše eventové oddělení, Vám sestaví nabídku obratem a představí Vám zajímavá řešení a propojení služeb, atrakcí s celou žižkovskou věží.

Doporučujeme finále vaší akce ve 100m vysoké observatoři na privátní after party s DJem a jedinečným výhledem na noční Prahu ve 360 stupních.

video

Poznejte Miminoo atmosféru

Přehrát video

galerie

Svět s nadhledem. Nadechněte se a žijte přítomným okamžikem. Tady je svět v pořádku.

dárkové poukazy

Darujte nezapomenutelné exkluzivní výjimečné
momenty plné emocí.

Navštivte náš e-shop a darujte sobě a svým blízkým jedinečné okamžiky. Objevujte společně nová místa historické Prahy v observatoři s neopakovatelným výhledem a zažijte úžasný gastronomický zážitek v jedné z našich restaurací.

KONTAKTY

Rezervace a kontakt do Miminoo Garden restaurace