Miminoo
Garden restaurant

Vítejte v zelené oáze na pomezí pražského Žižkova a Vinohrad.

Západ slunce mezi olivovníky a rozkvetlými oleandry. Vůně zahradního grilu, posezení na trávníku s výhledem na žižkovskou věž. Solitérní stoly pro větší skupiny, stejně jako stolečky pro dva. Neváhejte a objednejte si svůj stůl nebo se prostě jen přijďte podívat. Nabídka pokrmů a příznivé ceny Vás potěší.

relax v metropoli

Zahradní restaurace pro setkání s přáteli, rodinou nebo romantiku ve dvou.

Věhlasná umělecká miminka „v pohybu“ po Žižkovské věži obletěla na fotografiích celý svět. V naší restauraci stačí jen malinko zvednout oči vzhůru a slavná miminka máte přímo nad sebou. Dostupné parkoviště, pohodlný přístup, v létě zelená zahrada se v zimě mění na ledovou arénu s kluzištěm.

slovo šéfkuchaře

Italská a česká gastronomie s ojedinělým rukopisem.

V restauraci Miminoo si příjdete na své milujete-li českou a italskou gastronomii, avšak s ojedinělým rukopisem. Servírujeme pochoutky přímo z italských Dolomit, rozléváme námi pečlivě vybraná prosecca a každý den pro Vás pečeme čerstvou pizzu a vlastní pečivo.

Martin Chalupa

2015 - 2021

Jsme držiteli prestižních ocenění Zlatý lev

České hodnocení gastronomie. Udělují se na základě hodnocení inspektorů – tři, dva, nebo jeden Zlatý lev. Miminoo získalo celkem dva Zlaté lvy. Děláme vše proto, aby tomu bylo i do budoucna. S tímto titulem se řadíme mezi TOP podniky v České republice.

OÁZA UPROSTŘED METROPOLE

Miminoo je místo plné dobré nálady a aktivit pro celou rodinu.

U nás si najde to své opravdu každý. Ať už se chystáte ven s přáteli, hledáte zajímavé místo pro vaši pracovní schůzku, nebo plánujete oběd pro celou rodinu, tady budete jako doma. Čekají na vás vybrané produkty z italského regionu Val di fiemme, mediteránský gril, lahůdky k pivu a fantastické drinky, ale také aktivity jako minigolf nebo bruslení. Velké hlídané parkoviště se nachází přímo vedle restaurace, nemusíte se tedy bát, že u nás nezaparkujete.

Minigolf v létě

V parku kolem restaurace jsme pro vás vytvořili certifikované hřiště na minigolf. Proto si můžete návštěvu naší restaurace zpestřit hrou pro celou rodinu nebo se kdykoliv jen tak přijít pobavit se svou partou kamarádů.

Zahradní lounge

Západ slunce mezi olivovníky a rozkvetlými oleandry. Vůně zahradního grilu, posezení na trávníku s výhledem na žižkovskou věž. Solitérní stoly pro větší skupiny, stejně jako stolečky pro dva. Nabídka pokrmů a příznivé ceny Vás potěší.

Bruslení v zimě

Zahrada se v zimě změní v ledové kluziště a vše se zabalí do vánoční pohody. Celý den podáváme pokrmy a nápoje a Vy se můžete v teple dívat na bruslící přátelé nebo jen tak sledovat zmrzlou okolní scenérii.

Restaurace

Pečlivě vybíráme a připravujeme suroviny tak, aby se pro vás naše Miminoo kuchyně stala nezapomenutelnou. Přijďte posedět do útulného interiéru restaurace s výhledem do zahrady a věž. Místo, kterým uděláte jistě dobrý dojem.

naše menu

Chutě s vůní itálie

Již přes 10 let si osobně vybíráme ty nejlepší suroviny v italském regionu Dolomiti u nejvyhlášenějších farmářů. V Česku pak důvěřujeme Biofarmě Dráb z Křivoklátska. A jak nakupujeme, tak také vaříme.

Najdete u nás pokrmy inspirované kvalitou i tradicí české a italské kuchyně.

 

ochutnejte pravé

Dolomity

příběh

Čerstvé suroviny přímo z Dolomit

Společenské oslavy v restauraci Miminoo jsou velmi oblíbené. Převážně svatby a narozeniny. Pozadu však nezůstávají také firemní akce včetně pracovních meetingů firem na vzduchu uprostřed zeleně.

Doporučujeme finále vaší akce ve 100m vysoké observatoři na privátní after party s DJem a jedinečným výhledem na noční Prahu ve 360 stupních.

Rezervujte si včas svůj den. Oslavy v kombinaci pikniku a grilování v naší zahradě mají neopakovatelnou atmosféru. Připravíme Vám nabídku zcela na míru. Naše eventové oddělení, Vám sestaví nabídku obratem a představí Vám zajímavá řešení a propojení služeb, atrakcí s celou žižkovskou věží.

Doporučujeme finále vaší akce ve 100m vysoké observatoři na privátní after party s DJem a jedinečným výhledem na noční Prahu ve 360 stupních.

video

Poznejte Miminoo atmosféru

Přehrát video

galerie

Svět s nadhledem. Nadechněte se a žijte přítomným okamžikem. Tady je svět v pořádku.

dárkové poukazy

Darujte nezapomenutelné exkluzivní výjimečné
momenty plné emocí.

Navštivte náš e-shop a darujte sobě a svým blízkým jedinečné okamžiky. Objevujte společně nová místa historické Prahy v observatoři s neopakovatelným výhledem a zažijte úžasný gastronomický zážitek v jedné z našich restaurací.

KONTAKTY

Rezervace a kontakt do Miminoo Garden restaurace