Eventy

Máme spousty nápadů, jak vaši událost dovést k dokonalosti. Láká vás prostředí Žižkovské věže? Rádi byste u nás uspořádali párty, firemní event či přátelský brunch? Neváhejte nás oslovit vaší poptávkou. Anebo víte co? Rovnou se zastavte u nás, kávu platíme my.

restaurace

Restaurace v 66 metrech nad zemí je rozdělena do tří gastronomických zón. Restaurace, bistro a bar. Tyto části je možné pronajímat jednotlivě nebo si rezervovat celé patro. Restaurace Oblaca patří již 3 roky mezi 20 nejlepších podniků Prahy.

KAPACITA PROSTORŮ
Restaurace: 50 osob, Bistro: 50 osob, Bar: 40 osob

observatoř

Praha jako na dlani z téměř stometrové výšky je jistě jedinečný prostor a atmosféra takového eventu se jistě nezapomíná! Pokud neobsadíte celou vyhlídku je možné pronajmout si jednu z tematických kapslí “hrad”, “vyšehrad” či “bubbles”.

KAPACITA PROSTORŮ
20-200 osob (cca 70 osob / kapsle)

garden

Zahradní restaurace Miminoo je oblíbené eventové místo. Nejen v letních měsících, díky dalším outdoorovým aktivitám jako je pikniková zóna a minigolfové hřiště, ale i v zimních měsících díky Ice parku a apres skate baru.

KAPACITY
Restaurace: 35 osob, piknik / ice arena: 20-100 osob

congress

Kongresový sál se nachází v přízemí věže a disponuje samostatným vchodem a vlastní šatnou. V základu je připraveno i vše potřebné k profesionální prezentaci či školení, zkrátka otevřených možností jak zrealizovat právě vaše představy je jistě mnoho!

KAPACITA SÁLU
20-160 osob