Oblaca

Okouzlující a nezapomenutelný výhled v kombinaci se špičkovou gastronomií vám dopřeje jedinečný zážitek. Nechte se hýčkat a rozmazlovat v 66 metrech nad zemí. Těšíme se na vaši návštěvu naší restaurace, kde se budete cítit doslova v oblacích.

Fine dining

Představujeme vám unikátní kombinaci moderní gastronomie s nádherným výhledem na metropoli. Filozofií našeho šéfkuchaře je používání těch nejlepších domácích surovin a nabízet sezonní jídla, která uspokojí ty nejnáročnější hosty.

cocktails

Během naší praxe jsme nasbírali mnoho zkušeností a přišli na několik technologií, jak připravit ty nejlepší mixované nápoje. Hledáme jejich netradiční textury pomocí molekulární mixologie a přinášíme vám nevšední zážitek při jejich konzumaci.

Backstage

Kuchyni s více než 20 kuchaři vede zkušený šéfkuchař Tomáš Lachman. V roce 2016 jsme získali tři zlaté lvy v hodnocení Royal Gastro a v roce 2017 jsme toto ocenění obhájili. Naší ambicí je však neustále se posouvat kupředu, abyste si od nás mohli odnést ten nejlepší zážitek.

Special menu

Týden co týden připravujeme speciální menu z čerstvých sezonních surovin. Necháte-li nám zde váš e-mail, pošleme vám informaci jakmile bude nové menu v nabídce.
O váš gastronomický zážitek se stará Tomáš Lachman
Chef Restaurace OBLACA.