Sky suite

Když vám svět leží u nohou, jedná se o chvíle, které se zapomenout nedají.

Pokud hledáte unikátní hotel, právě jste ho našli. Položte se do prostorné postele, relaxujte v komfortní koupelně. Pozorujte Prahu z výšky 70 metrů a užívejte si bezchybný servis. Jsme přesvědčeni, že noc strávená v našem apartmá pro vás bude nezapomenutelná.

když chcete víc

Jedinečný výhled v 70 metrech nad zemí a servis s důrazem na každý detail.

Nesporně unikátní apartmá v Praze s výhledem, kde máte město jako na dlani a to třeba i s cocktailem ve vaně. Věnovali jsme pozornost každému detailu, abychom Vám mohli nabídnout jedinečný zážitek. Kdo z vás kdy nechtěl strávit noc ve věži?

extra zážitky

U pokoje v oblacích se fantazii meze nekladou. Služby zcela na míru, nebo extra zážitky jen pro vás.

Služby zcela na míru

Máte svůj jedinečný nápad, který byste si přáli realizovat? Neváhejte se na nás obrátit, zařídíme naprosto vše do nejmenších detailů. Udělat první dojem je možné pouze jednou. A na to, jsme my specialisté.

Transfer kamkoliv

V rámci doplňkových služeb nabízíme zajištění pronájmu osobního vozu Mercedes-Benz V-Class, vč. případných transferů. Pro podrobnosti kontaktujte naše Event studio.

Výzdoba i dort

Na Vaše přání zařidíme dechberoucí tématickou výzdobu, ať už se jedná o květiny, balónky, konfety, nebo cestu z lístků růže, vše je možné. Naše vlastní cukrárna připraví i originální dort.

Masáže

Pro uvolňující relax jsme pro vás připravili řadu profesionálních masáží, kam si můžete zajít ve dvou. Bude to švedská, anti-stresová, relaxační nebo třeba hloubková?

Výškový horolezec

Chystáte jedinečné oznámení, které si zaslouží sofistikovanou a romantickou prezentaci? Necháme přímo k Vám za okno slanit profesionálního horolezce s transparentem a vaším textem.

gastronomie

Oceňovaná restaurace, bar a živá hudba nad zářící Prahou.

Prožijte romantický večer, užijte si gastronomický zážitek v oceňované restauraci Oblaca a zakončete ho třeba v baru nebo na romantické vyhlídce. Páteční a sobotní večery jsou navíc obohaceny atmosférou příjemné živé hudby.

Privátní vůz bez řidiče

V případě zájmu o pronájem vozu nás kontaktujte min. 14 dnů před začátkem ubytování. Cenovou nabídku za pronájem vozu vám pošleme na vyžádání.

Po celou dobu pobytu vám může být k dispozici vůz Mercedes-Benz V-Classe. Stačí jen vlastnit řidičské oprávnění typu B a pak si jen užívat komfortního cestování po vlastní ose kamkoliv.

apartmá

Poznejte své unikátní vyhlídkové apartmá nad Prahou, kde si dopřejete společné chvíle luxusu, které si zasloužíte.

dárkové poukazy

Darujte nezapomenutelné exkluzivní výjimečné
momenty plné emocí.

Navštivte náš e-shop a darujte sobě a svým blízkým jedinečné okamžiky. Objevujte společně nová místa historické Prahy v observatoři s neopakovatelným výhledem a zažijte úžasný gastronomický zážitek v jedné z našich restaurací.

KONTAKTY

Rezervace a kontakt do Sky suite hotelu