Bistro 66

Jediné bistro v Praze, které opravdu rozzáří Váš den.

Naše bistro hostům nabízí neformální pohodové posezení. Hlavním programem je zde snídaně, oběd, svačina. Vše doprovází kavárenská nabídka a výrobky naší domácí cukrárny. Ideální místo, pokud jste na rodinném výletě, obchodní schůzce, nebo prostě jen tak chcete posedět s výhledem na Prahu a nechat čas plynout pomaleji.

Věž je dostupná všem a stejně tak naše originální kuchyně

I když nejsme fastfood v Bistro 66 zažijete exprès gourmet! Snídaně a svačiny připravujeme rychle, ale nijak neslevujeme z požadavků na kvalitu a chuť. Používáme sezónní a lokální suroviny, které náš tým pečlivě vybírá a hodnotí. Najdete tady i originální ingredience – ty si sami vozíme přímo z Italských Dolomit, které jsou typické spíše pro luxusnější restaurace. V Bistro 66 se však cen bát nemusíte. Naše věž myslí na všechny.

Naše vlastní
cukrárna denně připravuje čerstvé dezerty.

Nabídku dezertů najdete přímo v bistru ve vitríně, která uspokojí i ty nejmlsnější. K obědu ochutnáte česká tradiční jídla nebo slavné receptury mezinárodních kuchyní. Vychutnejte si úžasné snídaně s výhledem na Prahu. Připravujeme je pro Vás každý den od 9 do 11 hodin.

Chceme být místem, kde život chutná lépe

Pohání nás úcta k surovinám, jejich zpracování, původ, čerstvost a udržitelnost spolu s vírou v dobře odvedenou práci. Denně pro Vás pečeme čerstvé pečivo a vyrábíme vlastní dezerty v naší cukrárně.

naše menu

Nabídka Bistra 66

V uspěchaném světě nabízíme zpomalení ve formě jedinečného chuťového zážitku, na který nečekáte dlouho a vychutnáte si ho doslova všemi smysly.

galerie

Svět s nadhledem. Nadechněte se a žijte přítomným okamžikem. Tady je svět v pořádku.

KONTAKTY

Rezervace a kontakt do Bistra 66