Bistro 66

Bistro s unikátním výhledem na metropoli a přátelskou atmosférou.

Naše bistro nabízí pohodové posezení a uvolněnou atmosféru. Snídaně s přáteli nebo kolegy, neformální pracovní oběd, občerstvení během rodinného výletu do hlavního města. Ideální místo na kávu a dezert s notebookem na stole, když zrovna nechcete home office absolvovat u sebe doma. Přijďte třeba jen tak posedět s výhledem na Prahu a nechat čas plynout pomaleji.

Rozhledna s úžasným výhledem a skvělým občerstvením

Naše bistro je takové dva v jednom: ve výšce 66 metrů nad zemí máte skvělý výhled na hlavní město a přitom pohodlně sedíte u plného stolu cenově dostupného jídla a pití. Česká klasika, italské těstoviny i originální burger. Také výrobky naší cukrárny, domácí limonády, výtečná káva a prosecco. Vezměte si s sebou dalekohled nebo foťák, načerpejte u nás energii, odneste si nezapomenutelné zážitky a pochlubte se jedinečnými fotkami svému okolí.

Naše cukrárna denně připravuje čerstvé dezerty.

Nabídku dezertů najdete přímo v bistru ve vitríně, která uspokojí i ty nejmlsnější. K obědu ochutnáte česká tradiční jídla nebo slavné receptury mezinárodních kuchyní. Vychutnejte si úžasné snídaně s výhledem na Prahu. Připravujeme je pro Vás každý den od 9 do 11 hodin.

Skupinová obědová menu

Pro turistické skupiny i cestovní kanceláře máme připravenou nabídku vícechodových servírovaných obědů, popř. odpolední kombinaci domácího dezertu a kávy. Rádi vám na dotaz zašleme detailnější informace.

naše menu

Nabídka Bistra 66

Vydatná snídaně, lehká svačina, obědová česká klasika s moderním twistem, ale i těstoviny a burger. Denně čerstvé dezerty a jedinečná atmosféra.

galerie

Pohled na svět je u dobrého jídla a pití vždycky krásnější. Udělejte si u nás krásný den!

KONTAKTY

Rezervace a kontakt do Bistra 66