Kariéra

Pojďte pracovat pro nás

Proč pracovat v Tower Park Praha

Naše společnost si zakládá na férovém přístupu, spolehlivosti a kvalitě poskytovaných služeb, které jsou pro naše klienty při výběru podniku pro uspořádání svých firemních eventů, sezónní aktivity a gastronomické zážitky na prvním místě. Ve všech provozech naší věže dbáme na profesionalitu, ale také lidský přístup.

Péče o zaměstnance

Pečovat o své zaměstnance a budovat profesionální tým Tower Parku je naše priorita. O zaměstnance dobře pečujeme, což se odráží i na kvalitě a důvěryhodnosti služeb pro naše zákazníky.

Rozvoj zaměstnanců

Rádi se učíme nové věci. Dohlížíme na to, aby naši zaměstnanci měli vždy zajištěn profesionální rozvoj a byli tak připraveni reagovat na rychlý vývoj a veškeré inovace v HORECA prostředí

Mzda dle odvedené práce

První 3 měsíce, kdy jste v novém prostředí, garantujeme fixní mzdu tak, abyste se bez obav zaučili. Po zaučení máte možnost si vydělat dle faktického výkonu. Záleží nám na tom, aby byl každý zaměstnanec spokojen a motivován za svou odbornost a přístup.

Benefity

Volné pozice

V Tower Park Praha svým zaměstnancům garantuje stabilní pracovní prostředí, nadstandardní finanční ohodnocení, kvalitní pracovní zázemí, výborný kolektiv a spoustu dalších benefitů. Pojďte pracovat k nám!

Doplň naše řady a připoj se k nadšencům v Tower Park Praha.

Pojď s námi naplnit velké ambice, přijď se seznámit a zjistit, zda si obě strany zaslouží společnou spolupráci.

Budeš vařit pro luxusní restauraci OBLACA, která je po osmé v řadě oceněna jako jedna z TOP 10 restaurací v ČR.

Jsme parta lidí, kteří rozumí gastronomii a taky je baví. Těšíme se na Tebe!


Náplň práce

Hledáme kolegu, který už má nějaké zkušenosti v kuchyni a dokáže samostatně pracovat a plnit zadané úkoly. 


Požadujeme

Na začátku ti receptury a postupy vysvětlíme a vše naučíme, chuť do práce a talent si musíš přinést s sebou.

Ideální uchazeč je dochvilný, samostatný, pečlivý a čistotný. Také kreativní, ale zároveň dodržuje zavedené postupy a normy. 


Nabízíme

Budeš pracovat se špičkovými surovinami a kvalitní technologií, s pohodovými kolegy, rozšíříš si obzory v oboru. U nás je zaručen kariérní růst, odborná školení a stáže.

Směny krátký/dlouhý týden. K dispozici firemní uniformy, prádelna a vlastní parkoviště. Pravidelné odměny ve formě vstupenek na akce, dárkových poukazů, atd. Výborné platové ohodnocení.

Pojď pracovat pro jednu z nejlepších restaurací v Praze.

Užiješ si výhled na celou Prahu z výšky 66 metrů!

Staň se součástí týmu profesionálů a nastartuj svojí kariéru v gastronomii.


Náplň práce

Hledáme lidi, kteří mají profesionální, zároveň empatické vystupování a zkušenosti s vyšší gastronomií. 

Pracuje se týmově v kolektivu a náplní práce je čistě servis (přípravu nápojů zajišťuje bar). Často se v restauraci pořádají eventy nebo akce pro uzavřené skupiny.

Zaměstnání v čistém prostředí, práce s kvalitními surovinami a inventářem.


Požadujeme

Na své pozici budete objednávat hosty z poloviny v češtině, ostatní pak v angličtině a hodí se i základy nějakého dalšího jazyka.


Nabízíme

Směny krátký/dlouhý týden, nástup cca. v 10 hodin. K dispozici firemní uniformy a prádelna. Personální strava za zvýhodněnou cenu, vlastní parkoviště. Pravidelné odměny ve formě vstupenek na akce, dárkových poukazů, atd. U nás je zaručen kariérní růst, pravidelná odborná školení a stáže a výborné platové ohodnocení.

Pojď pracovat do baru v jedné z nejlepších restaurací v Praze. Užiješ si výhled na celou Prahu z výšky 66 metrů! Staň se součástí týmu profesionálů a nastartuj svojí kariéru v gastronomii.
 

Náplň práce

Náš barman je zkušený, rychlý a výkonný. Přes den spousta kávy a domácích limonád pro hosty, kteří se zastaví cestou z vyhlídky, odpoledne a večer pak příprava koktejlů a drinků pro klienty restaurace a návštěvníky baru. Také účast na eventech a příprava nápojů na akcích v rámci podniku.
Příprava baru, fasování, příprava nápojů, pokročilejší míchání koktejlů, bezprostřední komunikace se hosty. 
 

Požadujeme

Důležitá je znalost produktů, zručnost, jazyková vybavenost – angličtina na konverzační úrovni.
 

Nabízíme

Týmová práce cca. 3 barmanů na směně, krátký/dlouhý týden, zavírá se o půlnoci, takže žádná práce do svítání. K dispozici firemní uniformy, prádelna a vlastní parkoviště. Personální strava za zvýhodněnou cenu. Pravidelné odměny ve formě vstupenek na akce, dárkových poukazů, atd. U nás je zaručen kariérní růst, odborná školení a stáže.
 
Jsme parta lidí, kteří rozumí gastronomii a taky je baví. Těšíme se na Tebe!

KONTAKTY

Chcete u nás pracovat?

Své CV zasílejte na hr@towerpark.cz , zavolejte na číslo +420 210 320 145, nebo vyplňte formulář níže.

Pár údajů o Vás: