Oblaca
restaurant

Život nám stále a znovu přináší důvody se zastavit a rozhlédnout se kolem sebe

Okouzlující a nezapomenutelný výhled v kombinaci se špičkovou gastronomií Vám dopřeje skvělé zázemí pro Vaší relaxaci a zážitek. Podpořte své jedinečné životní okamžiky právě zde v 66 metrech nad zemí. Těšíme se na Vaši návštěvu. Jsme restaurace, kde se budete cítit doslova jako v oblacích.

 

Žijte v oblacích

gastronomie

Vařím s hlavou v Oblacích. Ale stojím pevně nohama na zemi.

Základem v mé kuchyni jsou čerstvé a kvalitní suroviny a dobrá nálada. Profesionální přístup kolegů, dodržování pracovních postupů, to je základ naší profese. Kreativita a experiment je poté krásnou výsadou nás „bílých rytířů“ Nejdůležitější je pro mne vždy spokojený klient. 

Jan Holouš

2015 - 2024

Jsme držiteli prestižních ocenění Zlatý lev

České hodnocení gastronomie. Udělují se na základě hodnocení inspektorů – tři, dva, nebo jeden Zlatý lev. Získali jsme ocenění nejvyšší, tedy celkem tři Zlaté lvy. Poprvé v roce 2015 a od té doby jsme je udrželi. Děláme vše proto, aby tomu bylo i do budoucna. S tímto titulem se řadíme mezi TOP 20 podniků v České republice.

ala carte

Naše menu

Představujeme vám unikátní kombinaci moderní gastronomie s nádherným výhledem na metropoli. Filozofií našeho šéfkuchaře je používání těch nejlepších domácích surovin a nabízet sezonní jídla, která uspokojí ty nejnáročnější hosty.

Připravujeme

Tower Park
Chef Academy

Tomáš Lachman. Zakládající šéfkuchař OBLACA. Jeho 10 let, tedy 3 650 dní tvrdé práce, kreativního rozvoje a provozování kuchyně. Dnes ovšem v nové roli, která OBLACA opět posilují v rozvoji. Nadhled a odstup od kuchařské rutiny, přináší do našeho konceptu další významnou energii. Tak vznikla TOWER CHEF ACADEMY.

Vinný sklep Oblaca

Na nekonečném trhu vín vybíráme vína pod dohledem našeho nestora, špičkového someliéra Milana Krejčího. Skladba vín je vyvážená, každý host si najde to své skvělé víno díky naší prezentaci a nevtíravému výkladu. Náš sklep je unikátní. Málo sklepů najdete pod 216m vysokou věží. Nabízí se tak slavný výraz CHATEAU LA TOURE

vítejte v nebeském baru

Oblaca bar

bar oblaca

Jedinečná atmosféra, koktejly, krevety a výhled na metropoli.

Vychutnejte si odpolední skleničku šampaňského s rodinou, večerní romantiku u koktejlu nebo noční zábavu s drinky a přáteli.

Patříme mezi 50 členů Federace světových věží z 20 států. Díky této asociaci se věže navzájem inspirují, poznávají a podporují ve svých činnostech. Osmi věžemi se inspirovalo naše speciální koktejlové menu, které vás tak vezme na cestu kolem světa.

 

dárkové poukazy

Darujte nezapomenutelné exkluzivní výjimečné
momenty plné emocí.

Navštivte náš e-shop a darujte sobě a svým blízkým jedinečné okamžiky. Objevujte společně nová místa historické Prahy v observatoři s neopakovatelným výhledem a zažijte úžasný gastronomický zážitek v jedné z našich restaurací.

galerie

Svět s nadhledem. Nadechněte se a žijte přítomným okamžikem. Tady je svět v pořádku.

Vratislav Gregor

Oblaca slaví již 10. narozeniny a mým přáním a krátkodobým cílem je otevřít druhé neméně úspěšné desetiletí v této restauraci a dále ji stále posouvat k úplné dokonalosti, která ovšem v gastronomii neexistuje 😊 Hledání a pátrání ve vesmíru gastronomie se tak stalo asi navždy výzvou, na cestě galaxiemi mezi rotujícími talíři.

Vratislav Gregor, jednatel

KONTAKTY

Rezervace a kontakt do Oblaca restaurace

vinný sklep oblaca

Vítejte v našem světě vína, kde Vaše chuťové pohárky okusí pečlivě vybraná a vzrušující vína z vinic po celém světě. Naše selekce vinného sklepa Vám přináší neodolatelnou paletu vín, která vám umožní prozkoumat a rozšířit hranice smyslového potěšení.