Novinky a události

Objevujte novinky a aktuální dění

ČESKÉ SUROVINY VE SVĚTOVÝCH POKRMECH. VYCHUTNEJTE SI LETOŠNÍ PŘÍCHOD JARA S DOBRÝM JÍDLEM A NEJKRÁSNĚJŠÍM VÝHLEDEM!

OCHUTNEJTE TRADIČNÍ POKRMY S MODERNÍM TWISTEM. PROŽIJTE U NÁS SVÁTEČNÍ CHVÍLE PLNÉ RADOSTI S DOBRÝM JÍDLEM A NEJKRÁSNĚJŠÍM VÝHLEDEM!

Šampaňské, koktejly, krevety a ústřice, které mají údajně afrodisiakální účinky, jsou skvělou kombinací na dokonalou schůzku v OBLACA baru. Mořské plody postupně ochutnáte ze společného talíře a své nezapomenutelné rendez-vous završíte pohledem na metropoli z devadesátimetrové výšky observatoře.

Šéfkuchař restaurantu OBLACA Jan Holouš na konec zimy sestavil menu s nádechem moře a blížícího se léta, vč. mušlí, kalamárů, slávek a krevet. Someliéři pak připravili k jednotlivým chodům výběr šampaňských vín, které můžete ochutnat i po skleničce.

Kachna pečená v troubě podávaná s knedlíky a zelím je naprostá česká klasika a bývá synonymem tučného a nezdravého jídla. Kachna je ale populární lehké maso nejen v evropské, ale i asijské, americké a australské kuchyni.

Prožijte nejromantičtějšího Valentýna v Praze! Živá hudba, slavnostní pětichodové menu & nádherný výhled

Vikingové obchodovali s „norským rybím zázrakem“ už před tisíci lety. Přesně tak bývá označována treska skrei, která se právě v tomto období vydává k polárnímu kruhu. Díky pohybu má její bílé a jemné maso velice nízký obsah tuku. V domovině Vikingů se při sestavování menu gastrokalendáře inspiroval šéfkuchař OBLACA restaurantu, proto mu dominují, kromě ryb, také mušle a nebo kořenová zelenina – pokrmy, ze kterých dávní mořeplavci čerpali sílu na své loupeživé výpravy.

Silvestr v restauraci OBLACA s jedinečným výhledem na Prahu. Jste v oblacích🌫️, ohňostroj za oknem✨, speciální menu a silvestrovský program!

Vánoce se blíží, tak bychom vám chtěli pro ty letošní usnadnit hledání dárků.

Vánoce jsou neodmyslitelně i v dnešní době spojené s mnoha tradicemi a zvyky. Ty se často týkají vánočního stolu a v rodinách po celém světě se tak dědí z generace na generaci osvědčené recepty na vánoční dobroty.

SVATOMARTINSKÁ HUSA & VÍNA V OBLACÍCH

LOVECKÁ SEZÓNA & HŘIBY V OBLACÍCH

Vážení hosté, z důvodu právě probíhající rekonstrukce přístupové lávky a schodiště do recepce věže je do odvolání k dispozici pouze točité schodiště v rohu atria. Omlouváme se za dočasný diskomfort.

SPECIÁLNÍ MENU V OBLACÍCH

HALIBUT & BLACK TIGER V OBLACÍCH

HOVĚZÍ & LIŠKY V OBLACÍCH