Miminoo

Pečlivě vybíráme a připravujeme suroviny tak, aby se pro vás naše kuchyně stala nezapomenutelnou. Přijdete si na své, milujete-li českou a italskou gastronomii, avšak s ojedinělým rukopisem našeho šéfkuchaře. Vítejte v Miminoo!

kuchyně

Pod přímým dohledem šéfkuchaře Davida Práška se z naší kuchyně lyne vůně mořských plodů a kvalitního hovězího z čestru. Pizzu si u nás nedáte, ale za domácí pastu, či po Žižkově vyhlášené kalamáry strčíme ruku do ohně.

speciality

Snažíme se dbát na kvalitu produktů, které vám nabízíme. Proto si je také bezprostředně vybíráme sami při našich cestách milovanou Itálií. Servírujeme chutný speck a sýry z italských Dolomit, rozléváme pečlivě vybraná prosecca.

snídaně

Každé ráno otevíráme už v půl deváté, abychom vám mohli nabídnout čerstvou snídani. Jestliže máte po ránu chuť na míchaná vajíčka, variaci chutných párečků, nebo dáváte přednost raději něčemu sladkému, jste vítáni!

Denní menu

Každý den připravujeme čerstvé polední menu ze sezónních surovin. Necháte-li nám zde váš e-mail, budeme vám posílat denní nabídku.
O váš gastronomický zážitek se stará David Prášek
Chef restaurace Miminoo.